Відбувся Всесвітній день охорони праці

МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ (МОП) ОГОЛОСИЛА 28 КВІТНЯ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ОХОРОНИ ПРАЦІ З ТИМ, ЩОБ ПРИВЕРНУТИ УВАГУ СВІТОВОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО МАСШТАБІВ ПРОБЛЕМИ, А ТАКОЖ ДО ТОГО, ЯКИМ ЧИНОМ СТВОРЕННЯ І ПРОСУВАННЯ КУЛЬТУРИ ОХОРОНИ ПРАЦІ МОЖЕ СПРИЯТИ ЗНИЖЕННЮ ЩОРІЧНОЇ СМЕРТНОСТІ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ. ВПЕРШЕ ВІН ВІДЗНАЧАВСЯ У 2003 РОЦІ.
ІДЕЯ ПРОВЕДЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ БЕРЕ ПОЧАТОК ВІД ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ПРАЦІВНИКІВ, ВПЕРШЕ ПРОВЕДЕНОГО АМЕРИКАНСЬКИМИ І КАНАДСЬКИМИ ТРУДЯЩИМИ В 1989 РОЦІ В ПАМ'ЯТЬ ПРО ПРАЦІВНИКІВ, ЗАГИБЛИХ ТА ПОСТРАЖДАЛИХ НА РОБОТІ.
У ЦЕЙ ДЕНЬ БІЛЬШЕ НІЖ У СТА КРАЇНАХ СВІТУ ПРОВОДЯТЬСЯ ЗАХОДИ, СПРЯМОВАНІ НА ПРИВЕРНЕННЯ УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО НЕВИРІШЕНИХ ПРОБЛЕМ ОХОРОНИ ПРАЦІ.
ЗА ОЦІНКАМИ МОП, КОЖЕН ДЕНЬ У СВІТІ В СЕРЕДНЬОМУ БЛИЗЬКО 5000 ЧОЛОВІК ВМИРАЮТЬ В РЕЗУЛЬТАТІ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ І ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ВИРОБНИЦТВІ, СУМАРНО ДОСЯГАЮЧИ ЗА РІК ВІД 2 ДО 2,3 МІЛЬЙОНА ВИПАДКІВ ВИРОБНИЧО ОБУМОВЛЕНОЇ СМЕРТНОСТІ. З ЦЬОГО ЧИСЛА БЛИЗЬКО 350 000 ВИПАДКІВ СКЛАДАЮТЬ НЕЩАСНІ ВИПАДКИ ЗІ СМЕРТЕЛЬНИМ РЕЗУЛЬТАТОМ І БЛИЗЬКО 1,7-2 МІЛЬЙОНІВ СМЕРТЕЙ, ВИКЛИКАНИХ ПОВ'ЯЗАНИМИ З РОБОТОЮ ЗАХВОРЮВАННЯМИ.
КРІМ ТОГО, ЩОРІЧНО ПРАЦІВНИКИ СТРАЖДАЮТЬ ПРИБЛИЗНО ВІД 270 МІЛЬЙОНІВ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ, ЯКІ ВЕДУТЬ ДО ВІДСУТНОСТІ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ ПРОТЯГОМ БІЛЬШЕ 3 ДНІВ, І ВІД БЛИЗЬКО 160 МІЛЬЙОНІВ ВИПАДКІВ ХВОРОБ БЕЗ СМЕРТЕЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.